biuro@dompartner.pl
71 723 72 12

Atuty inwestycji

Atrakcyjna cena

Marzysz o domku z ogródkiem, ale nie chcesz wydawać fortuny? Swój własny dom możesz mieć w cenie lokalu w bloku! Domy na osiedlu AVIOR łączą w sobie zalety mieszkania wśród sąsiadów z własną przestrzenią i prywatnością. Kupisz je w atrakcyjnej cenie!

Idealna lokalizacja

Cisza, spokój, zieleń… wszystko to, co przychodzi na myśl, gdy marzymy o cudownym domu jest na osiedlu Avior. Dobrzykowice to spokojna gmina, bez terenów gospodarczych i stref ekonomicznych. Bez zanieczyszczającego środowisko przemysłu, wzmożonego ruchu ciężarówek, uciążliwej produkcji przemysłowej. Sielski krajobraz podmiejskiego domu to właśnie Dobrzykowice!

Dla każdego coś miłego

Różne metraże domów z osiedla Avior to nie lada okazja. Swoje lokum znajdą tu single, jak również seniorzy, młode małżeństwa i rodziny z dziećmi. Wszystkie domki projektowane są tak, by można je było urządzić w wybranym stylu. Łączy je funkcjonalność, dobry układ, zastosowanie wysokiej klasy materiałów budowlanych, estetyka i komfort. Wybierz dom do swoich potrzeb i żyj wygodnie!

Bezpieczeństwo dla dzieci

Osiedle Avior zostało tak zaprojektowane, by najmłodsi mogli bawić się bez obaw. Oferuje m.in. wystarczającą przestrzeń do aktywności ruchowych, plac zabaw w ramach osiedla (planowany) oraz odpowiedni układ ulic ograniczający szybkość poruszania się samochodów. Czyni to z niego bezpieczne miejsce, gdzie milusińscy mogą odkrywać uroki przyrody i zawierać pierwsze sąsiedzkie przyjaźnie.

Przestrzeń przy domu

Każdy domek to nie tylko budynek, ale również piękny, duży ogród do zagospodarowania według własnego pomysłu oraz podjazd do parkowania samochodu. Ogród można zamienić w plac zabaw dla dzieci, miejsce popołudniowego relaksu lub ogórek warzywny. Dzięki przestrzeni możesz spędzać czas w domu lub… poza nim! Nie muszisz także szukać miejsca parkingowego w nieskończoność!

Niższe rachunki

W domku szeregowym płacisz tylko za te media, które faktycznie używasz. Nie musisz dokładać się do wspólnych wydatków i co miesiąc odprowadzać czynszu. A do tego możesz spodziewać się niższych rachunków za ogrzewanie, bo dwie ściany masz wspólne z sąsiadami, którzy też będą grzali! Masz już pomysł co zrobisz z oszczędnościami?

Bardzo dobry dojazd do Wrocławia

12,4km do centrum, 2,2km do rogatek miasta. Martwisz się, że będzie problem z dojazdem? Osiedle Avior to kilka opcji dotarcia do centrum. Zmotoryzowani mogą skorzystać z drogi krajowej nr 455, a w perspektywie najbliższych lat również ze wschodniej obwodnicy Wrocławia (realizacja: 2019r.). Od tego samego roku będzie działała również kolej aglomeracyjna, z przystankiem w Dobrzykowicach i parkingiem Park&Ride na 180 samochodów. Wybierz transport, który odpowiada ci najbardziej!

Wszystko co potrzebne do życia

Avior nie jest wyspą na pustyni jak wiele osiedli podmiejskich. Pełna infrastruktura to jego atut. W bezpośredniej okolicy znajdziesz sklepy, plac zabaw, punkty usługowe, lekarza, a także nową szkołę i przedszkole. Wszędzie dotrzesz bezpiecznie chodnikiem lub dojedziesz autem.

Prywatność

Osiedle Avior pozwala zarówno odpoczywać, jak i prowadzić życie towarzyskie bez przeszkód. Zaprojektowano go w takim układzie, by sąsiedzi nie przeszkadzali sobie wzajemnie. W przeciwieństwie do mieszkań w bloku, tu do dyspozycji każdy ma swój ogród i zaciszną przestrzeń w domu.

Inwestycja na lata

Na osiedlu Avior spotkasz nie tylko nowoczesność i elegancję na fasadach budynków. Równie ważne jest to co wewnątrz, dlatego każdy dom to dokładnie przemyślana konstrukcja, powstała z wysokiej klasy materiałów budowlanych. Wiemy, że to zakup, który posłuży tobie i twojej rodzinie przez wiele lat, dlatego nie oszczędzamy na rozwiązaniach technicznych. Budujemy go jak dla siebie.

Bezpieczeństwo i ludzie

Wiesz, ile ciekawych znajomości można nawiązać na osiedlu szeregówek? Twoje dzieciaki będą miały prawdziwych przyjaciół z podwórka, a ty możesz wpaść „za ścianę” na kawę lub grilla. Wśród sąsiadów znajdą się też osoby, które pomogą przy pracach ogrodowych i w wiosennych porządkach.

Znasz swoich sąsiadów, a oni znają ciebie. Jak tylko będzie się działo coś niepokojącego, na pewno dadzą ci znać. Nie ma mowy by jakieś obce osoby kręciły się przy domu bez niczyjej wiedzy. Urlop spędzaj spokojnie nie martwiąc się o pozostawione rzeczy!

Facebook