biuro@dompartner.pl
71 723 72 12

O inwestycji

Avior (epsilon Carinae, ε Car) – gwiazda znajdująca się w gwiazdozbiorze Kila, jedna z jaśniejszych na niebie

Avior – to także osiedle, które pozwala cieszyć się przestrzenią i swobodą własnego domu pod miastem, bez rezygnacji z wygody mieszkania w mieście. Avior w Dobrzykowicach - prawdziwa gwiazda wśród ofert na rynku.

Oferujemy Państwu domy na kameralnym osiedlu, powstające przy wschodniej granicy Wrocławia, zaledwie 2,2km od rogatek miasta. Osiedle Avior jest doskonale skomunikowane z centrum (samochód, linia kolejowa, MPK), sensownie rozplanowane i zagospodarowane, oferuje przestrzeń oraz wygodę podmiejskich terenów. Dlaczego warto tu zamieszkać?

Avior łączy w sobie niskie koszty zakupu mieszkania w bloku z komfortem własnego domu. Zlokalizowane w bezpiecznej i cichej okolicy zapewnia przestrzeń dla całej rodziny i spokój. W gminie Czernica nie ma stref ekonomicznych i przesyłowych, co pozwala uniknąć uciążliwych zapachów i zwiększonego ruchu ciężkich samochodów. Wybierając dom na osiedlu Avior możesz więc oddychać pełną piersią i patrzeć w rozgwieżdżone niebo co noc!

Osiedle Avior to nie tylko domy; to również pełna oferta usługowa i edukacyjna. Poza istniejącą od kilkudziesięciu lat szkołą w Dobrzykowicach powstaje nowa szkoła w odległości 1km od osiedla i przedszkole. W bezpośredniej okolicy funkcjonują sklepy (w tym również wielkopowierzchniowe markety), punkty usługowe oraz przystanki komunikacji miejskiej. Planowany jest parking Park&Ride przy modernizowanej stacji kolejowej oraz budowa chodników. Jednym słowem wszystko, co zapewni wygodne życie i pozwoli się cieszyć zaletami miasta, bez rezygnacji z posiadania własnego domu w podmiejskiej okolicy.

Facebook