biuro@dompartner.pl
71 723 72 12

DomPartner

Dom Partner od 2006 spełnia marzenia wszystkich, którzy pragną mieć własny dom. Jesteśmy deweloperem, który ma swoim koncie realizację estetycznych i komfortowych nieruchomości, zlokalizowanych w bezpośredniej okolicy Wrocławia. Potrafimy łączyć nowoczesne rozwiązania z tradycyjnymi oczekiwaniami, oferując domy, które staną się twoim wymarzonym miejscem na świecie.

Pracujemy z najlepszymi architektami i pracowniami projektowymi. Pozwala nam to połączyć różne wymagania, a tworzone projekty domów są funkcjonalne, bezpieczne i dobrze wykonane. Doskonale czują się w nich całe rodziny, jak również single, młode małżeństwa i seniorzy. Każdy projekt jest jednocześnie na tyle uniwersalny, by można go było dopracować według własnych gustów, w wybranym stylu. Na życzenie zamawiającego wykonujemy domy w stanie surowym (otwartym i zamkniętym) lub deweloperskim. W miarę możliwości realizujemy również indywidualne pomysły.

Dlaczego warto wybrać Dom Partner?

Dbamy o jakość. Stawiamy na komfort i najwyższą jakość materiałów używanych do budowy; uważnie monitorujemy każdy etap powstawania domu. To przecież inwestycja długoterminowa, która stanie się przytulnym gniazdkiem na lata. Musi być trwała, bezpieczna i wygodna.

Jesteśmy dla Was! Staramy się spełniać oczekiwania i troszczymy się o dobrą współpracę. Dostosowujemy się do naszych klientów: czy to elastycznymi godzinami pracy, czy też indywidualnymi terminami płatności. Budujemy przecież wasz wymarzony dom!

Działamy uczciwie i rzetelnie. Wiemy jak ważną decyzją jest zakup nieruchomości, więc dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci mieszkali w domach zrealizowanych zgodnie ze sztuką budowlaną, z najlepszych materiałów. Możliwie upraszczamy wszystkie formalności. Nie mamy ukrytych kosztów i kruczków prawnych w umowach. Wiemy jak wiele warte jest zaufanie klienta!

Poznaj nasze realizacje i wybierz dom dla siebie!

Facebook